فناوری

Android 12 استفاده از اپ استور های غیر رسمی را آسان تر می کند

خرید گوشی موبایل

گوگل قصد دارد استفاده از اپ استور های غیر رسمی در تلفن های هوشمند با Android 12 را، که سال آینده ارائه می شنود ، آسان تر کند.

این تغییرات هنوز اجرایی نشده است، بنابراین مشخص نیست که چه عواقبی در پی خواهد داشت.هدف این است که بدون استفاده از امنیت تلفن، استفاده از اپ استور های غیر رسمی یک تجربه روان تر باشد. البته گوگل از قبل اپ استور های غیر رسمی را مجاز می دانست.

غول جستجو در این باره می گوید: در واقع اکثر تلفن ها حداقل با دو فروشگاه عرضه می شوند.هر اپ استور شرایط تجاری خود را انتخاب می کند، به عنوان مثال چه میزان از فروش برنامه و خریدهای درون برنامه ای (IAP) کاهش یابد.این موضوع دلیل این است که Fortnite را می توان از فروشگاه Epic’s store یا از Galaxy Apps سامسونگ بارگیری کرد ، اما نه از Play Store گوگل.

صحبت از خریدهای درون برنامه ای شد، باید منتظر تغییراتی در این باره باشیم. از 30 سپتامبر 2021 (یک سال دیگر) ، Google این قانون را اجرا می کند که همه خریدهای درون برنامه ای از طریق سیستم صورتحساب Google Play انجام می شود.

البته این قانون از قبل موجود بود و فقط دقیقاً اجرا نشده بود. Google می گوید، Play Store یک بستر قابل اعتماد برای مصرف کنندگان فراهم می کند و نباید مشکلی ایجاد کند زیرا 97٪ از توسعه دهندگان طی 12 ماه گذشته از سیستم صورتحساب Play Store استفاده می کنند.

خرید گوشی موبایل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *