شیوه‌های پرداخت

شیوه‌های پرداخت در فروشگاه تخفیف لند با هدف راحتی و آسایش شما خریداران عزیز بسیار متنوع است. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود یکی از سه روش زیر را برای پرداخت استفاده کنید.

درگاه پرداخت بانک سامان:

این روش پرداخت از طریق درگاه پرداخت سامان کیش (قابل پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب) است. برای استفاده از این روش می‌توانید زمانی که کالا یا کالاهای مورد نظر خود را ثبت کردید، گزینه پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید. برای انتخاب این روش کارت شما باید دارای یک رمز دوم باشد. برای فعال‌سازی رمز دوم کافی است به یکی از خودپردازهای بانک خود مراجعه کنید.

شیوه‌های پرداخت درب محل:

در صورتی که ساکن شهر تهران  باشید می‌توانید از این گزینه انتخاب استفاده نمایید و پس از دریافت سفارش‌تان درب محل، مبلغ آن را پرداخت کنید. لازم به ذکر است که تمامی سفارش‌های بالای 5 میلیون تومان نیاز به پرداخت بیعانه برای ارسال سفارش دارند. در صورت نیاز به هماهنگی بیشتر برای مبلغ می‌توانید با شماره تماس 02166752148 در ارتباط باشید.

والتا:

افراد زیادی تمایل به خرید اقساطی محصولات دارند. اما با توجه به مشکلاتی که شاید این روش برای فروشندگان داشته باشد، این گزینه را در سایت خود قرار نمی‌دهند. اما فروشگاه تخفیف لند با در نظر گرفتن شرایط تمامی خریداران  امکان خرید به صورت اقساط را نیز فراهم کرده است. برای استفاده از این روش باید از درگاه والتا استفاده کنید. درگاه پرداخت والتا برای خرید اقساطی است، در صورتی که پروفایل و اعتبار تکمیل شده در والتا دارید می‌توانید از این گزینه برای پرداخت استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید اقساطی بر روی این لینک کلیک نمایید.