چرا از تخفیف لند بخرم؟

1- ضمانت اصالت و سلامت کالا

تیم تأمین کالا مجموعه تخفیف لند قبل از ارسال کالا به کاربر تمام بررسی‌های لازم را به عمل می آورد تا به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کالا خریداری شده ١٠٠٪؜ اصل بوده و دارای گارانتی و کد رجیستری معتبر باشد.

2- ضمانت بهترین قیمت در مجموعه تخفیف لند

تخفیف لند این تضمین را روی تمامی کالاهای موجود در سایت می‌دهد که بهترین قیمت ممکن را ارائه دهد و هزینه‌ای اضافه‌تر دریافت نمی‌کند.

3- ضمانت سریع‌ترین ارسال

تیم حمل و نقل تخفیف لند تمامی سفارش‌های داخل شهر تهران را در کم‌تر از ٣ ساعت و در سایر نقاط کشور در ١ روز کاری به صورت رایگان ارسال می‌کند. همچنین تمامی سفارشات با بسته بندی مناسب و بیمه، خیال شما را از بابت آسیب دیدگی سفارش در هنگام ارسال کاملاً راحت می‌کند.

4- تیم مشاوره حرفه‌ای

هدف اصلی تخفیف لند ایجاد بستری مناسب برای خریدی آسوده و راحت است. در همین راستا نسبت به تشکیل تیمی مجرب برای ارائه مشاوره و راهنمایی برای پیدا کردن گوشی مناسب کاربران اقدام نمودیم تا کاربران عزیز دیگر وقت و انرژی خود را برای پیدا کردن گوشی مناسب تلف نکنند.

هدف اصلی تخفیف لند:

متاسفانه در این مدت اخیر بازار گوشی‌های هوشمند از وضعیت خوبی برخوردار نبوده هدف و رسالت اصلی تمامی همکاران ما در مجموعه تخفیف لند ایجاد اعتمادی دوباره در این بازار است.تمامی همکاران ما در مجموعه تخفیف لند همه تلاش خود را برای فراهم نمودن بستری مناسب برای خریدی آسوده و بدون هرگونه دغدغه و نگرانی به کار می‌گیرند.